ВЕДА

 

 

 

 

Поделиться

 
 
 
 
 

.

 . .

.

.

.

 

 
 
 
 
 

 

 

 

.

 

 

 

 

.

.

О школе Новости Книги Фото Медиа Посетителям Контакты Ссылки Форум Карта сайта Поиск
   

 Портал славянской ведической культуры

 


Главная страница / Любомудрие / Ведающие славяне / Огнь Сварг Владимир Куровский / Іспит для людства - 2015 рік ...

Іспит для людства - 2015 рік ...

Іспит для людства - 2015 рік ...

Розповідаючи про космогонічні цикли буття (Юги), знання наших предків аріїв-трипільців, залишені ними у Ведах, часто зустрічаєш нерозуміння необізнаних людей. Тож подивимося на те, що говорить про циклічність буття наука на основі книги видатного українського вченого археолога Миколи Чмихова "Від яйця-райця до ідеї Спасительства", який небез-підставно стверджує, що всі розвине-ні системи світогляду, у тому числі Рідна Віра (язичництво) слов'ян, готували людей до виживання в момент глобальних катаклізмів, найжахливіший з який очікували в "кінці часу".

Відповідно до проро-кувань індоєвропейців і семітів, характеристика кінця світу (Регна-реку, Апокаліпсу, Страшного суду) така: землетруси, всесвітня пожежа, руйнування гір і островів, потоп, великий град, часті повторення затемнення Сонця (у тому числі й у день весняного рівнодення), поєднання затемнень Сонця і Місяця, зміна циклічності руху планет і зірок, руйнування їх і падіння на землю, кінець і відродження світу і суспіль-ства. Сучасна наука не заперечує імовірності збігу частини перерахованих рис в екстремальній ситуації. Згідно з А.Резніковим, найважливіші зміни в розвитку Землі обумовлені насамперед обертальною природою Сонячної системи і взаємодій у ній.

Серед циклів, що відбивають дану закономірність виділяють: 1. сонячні цикли активності; 2. цикли припливних явищ на Землі (припливоутворюючі сили Місяця і Сонця; процеси Землі; Сарос; цикл Петтерсона); 3. цикли еволюції руху Землі (коливання швидкості обертання; коливання земної осі; зміна орбітальних параметрів); 4. цикли взаємодій у Сонячній системі, зумовлені повторенням однакових взаємних положень планет. Чмихов дослідив своєрідні геокліматичні епохи тривалістю1600 років в розвитку Землі і виділив в них три основні періоди. При об'єднанні декількох епох у цикли стає очевидним наступне: кожна третина епохи відповідає 532-літньому циклу, кожна епоха - 1596-літньому циклу, п'ять епох - 7980-літньому, а шість епох - 9576- літньому природним циклам. На рубежі 532-літніх циклів відбуваються серйозні зміни кліматичної ситуації, на межі 1596-літніх - сильні, на межі 7980-літніх - дуже сильні, а на межі 9576-літніх - імовірно, жахливі.

Основною причиною зміни клімату є тривале перебування на одній лінії центрів Сонця, Місяця і Землі, що повторюється через кожні 1600 років (цикл Петтерсона). Цикл цей складається з трьох фаз: сухої, перехідної і вологої. Він, мабуть, відповідає окремій історичній епосі, а його фази - трьом періодам епохи. У XXст. тривала волога фаза циклу, а з початку XXI ст. почалася суха. Це відповідає і висновкам про найсильніші посухи внаслідок переміщення магнітного центру Землі по замкнутій еліптичній орбіті, що повторюється в періоді 1200 - 1800 (тобто, близько 1600) років.

Завершення сучасного циклу Петтерсона очевидно. З 1996 по 2083 р. Молодик у весняному рівноденні буде перебувати 7 разів (і під час цього відбудеться 5 затемнень Сонця), 8 у сусідні дні: 4 рази 18 березня і 4 рази 21 березня. Таким чином центри Сонця, Місяця і Землі будуть виходити на загальну лінію початку всіх основних циклів (точку весни) в середньому через 5,87 років. Відомо, що в роки, які відповідають рубежам епох, спалахували наднові зірки, зникав магнітний екран Землі і на Землю проникала космічна радіація. Саме це зараз і відбувається, руйнація озонового щита Землі очевидна. Одночасно внаслідок збігу геліокосмічних і сейсмічних процесів відбувалися найсильніші землетруси і виверження вулканів, що призводять до виходу радіоактивних елементів на поверхню Землі з її надр. Відповідно космічна і земна радіація викликають значні зміни в живих організмах, у тому числі і мутації; внаслідок цього на рубежах епох змінюються генотипи, що сприяє утворенню нових етносів. Безпосередньо зараз на території України відбувається формування нового етносу, визначною особливістю представників якого є здатність до більш якісної самоорганізації та використання свого внутрішнього психічного потенціалу, так званих надприродних здібностей. 7980-літній цикл відповідає християнському циклу від створення світу до Судного дня, рівному сімом повним (тобто вісьмом) тисячям років, отже, циклу, що почався в протонеоліті і вважався, відповідно до Платона, "сьогоднішнім круговоротом" Всесвіту.

З урахуванням описів астрономічної ситуації "кінця світу" цикл закінчиться в 2015 р. Тільки в 2015 р., на весняне рівнодення (20 березня), відбудеться затемнення Сонця, а через два тижні (4 квітня) - затемнення Місяця. Всі ми будемо свідками цілої серії затемнень Сонця у день весняного рівнодення (19 - 20 березня) - у 2007, 2015, 2034, 2053, 2072 рр. Утворення такої серії раніше відбулось у VII ст. до н.е.: затемнення Сонця збіглося з весняним рівноденням (тоді воно було 26 - 27 березня) у 684, 665, 646, 627, 608 рр. до н.е. Тільки затемнення 2015, 2034 рр. і 665, 646рр. до н.е. - повні, а затемнення 2015 р. і 646 р. до н.е. відстають одне від одного на кількість років, кратних 532 (на 2660 років). Отже, кінець 7980 літнього циклу настане у 2015р., а початком його був 5966 р. до н.е. (три 2660-літніх цикли до 2015 р.). Це відповідає створенню світу, відповідно християнській антиохійській ері, у 5969 р. до н.е. і, з огляду на загальнопланетарний характер майбутніх зрушень, пов'язаних з кінцем циклу - завершенню 5200-літнього циклу календаря майя в 2012-2013 р. На межі 2660-літніх циклів, що збіглися з третинами, а не межами епох, зміни клімату були більш слабкими, хоча і значними. У 3306 р. до н.е. почався мідний вік (у межах епохи неоліту), а VII ст. до н.е. (відповідність 646 р. до н.е.) багато археологів вважали (деякі вважають і зараз) справжнім початком залізного віку.

З урахуванням згаданих закономірностей, нашаруванням (починаючи з 80-х рр. XX ст.) рубежів інших важливих геокліматичних циклів, що впливають на зміну клімату Землі та симптомів сучасної кризи в природі і житті багатьох країн цілком імовірно, що 2015 р. стане кінцем одночасно 9576-, 7980-, 1596-літніх циклів і роком серйозного екологічного нещастя. Настання катаклізмів завжди визначалось людством за особливим розташуванням планет і затьмаренням, пов'язаним з виділенням лінії екліптики (від грецького "затемнення") та визначення місця знаходження точки весни в зодіаку. Все це протягом історії змушувало наших предків будувати численні мегаліти (кургани-ротонди, хеджі, в тому числі Стоунхедж, Аркаїм і Лиса гора м. Київ та ін.) для спостереження за затемненнями. Окрім того вони одночасно виступали, так би мовити, своєрідними ретрансляторами енергії Землі і Космосу, човнами, які "перевозили" тих, кому судилося бути порятованим під час катаклізму у наступну епоху - новий цикл буття. Саме тому ми можемо бачити колову побудову трипільських міст у вигляді одного великого Святилища з жертовником посередині.

Згідно ведичного вчення, душі знатних (Варни Волхвів- рахманів і Воїнів-кшатріїв) приходять у цей світ перед кінцем світу, щоб забезпечити його оновлення і відродження. Ідея виживання під час катаклізму завжди була однією з найголовніших у всіх світових релігіях, які вважають одним з головних своїх завдань створення умов для порятунку людства в майбутньому глобальному катаклізмі.

Та на жаль, сьогодні в Україні панує не найкращий зразок світогляду, компіляція попередніх релігій (іудо-християнство), народ втративши традицію (споконвічні знання Права), залишився абсолютно беззахисним перед катастрофою. Як кажуть, "Боги, коли хочуть покарати, роблять людей сліпими". У сучасній гонитві за матеріальними благами людство просто не може усвідомити, що кінець вже близько... Така ситуація була пророкована Волхвами ще більше тисячі років назад під час руйнації Віри-Веди русичів. Лише завдячуючи характерницьким родам України основа знань не втрачена, саме тому сьогодні ми знаємо, як діяти і що робити. Рідна Православна Віра зберегла і примножила космогонічні знання, які забезпечать виживання всіх, хто повірить і піде за нею. Ймовірний майбутній катаклізм потрібно зустріти усвідомлено і у всеозброєнні. Краще помилитися в очікуванні поганого, ніж бути не готовими до нього. Час для підготовки в нас поки ще є, але він спливає.

Для того ,щоб вижити, потрібно повернути і науково обґрунтувати звичаєві знання Волхвів, які дозволять суспільству досягнути вищого рівня самоор-ганізації (родинного строю). Необхідна консолідація усього суспільства та налагодження системи передачі прадавніх і одночасно сучасних Знань. Окрім того кожен, хто бажає вижити, повинен вірно налаштуватися на природній космобіоенергетичний ритм Всесвіту, а для цього потрібно пройти ряд ініціацій - очищень і посвят, вивести з організму шлаки і перейти на відповідне харчування. Та найголовніше - потрібно відновити мережу городищ, родових поселень - Святинь Рідної Православної Віри. А всім, хто сумнівається, хочеться нагадати, що межі епох завжди ставали періодами жахливих соціальних революцій, міжетнічних воєн і епохальних за своїм значенням міграцій. Епіцентром таких міграцій для Євразії була Середня і Центральна Азія, де ці зміни найбільш очевидні. З ними пов'язується посуха, яка стає жахливою і досягає крайніх форм. Посуха цього літа це ще так, приказка. Тому, відкинувши всі археологічні викладки, хочеться нагадати, що через 10-15 років прісна вода буде найдорожчим скарбом, який є на Землі, і для того, щоб його мати, доведеться ще боротися зі зброєю в руках...

Висновок: щоб пережити все це, нам потрібна могутня держава з монолітною нацією-родом, яка поєднає у собі найдревніші знання прадідів і сучасні надвисокі технології.

Слава Рідним Богам!

Володимир Куровський http://alatyr.org.ua/news/42

Комментировать статьи могут только зарегистрированные пользователи. Перейти к регистрации