ВЕДА

 

 

 

 

Поделиться

 
 
 
 
 

.

 . .

.

.

.

 

 
 
 
 
 

 

 

 

.

 

 

 

 

.

.

О школе Новости Книги Фото Медиа Посетителям Контакты Ссылки Форум Карта сайта Поиск
   

 Портал славянской ведической культуры

 


Главная страница / Любомудрие / Ведающие славяне / Огнь Сварг Владимир Куровский / Висока духовна якість Провідників – основа розвитку Родового Вогнища

Висока духовна якість Провідників – основа розвитку Родового Вогнища

Висока духовна якість Провідників – основа розвитку Родового Вогнища

27.08.2010


Сьогодні людство переживає не легкі часи.  Жадоба насолоди, задоволень та тілесних статків  викреслює у людських  душах такі святі поняття, як Істинна, Справедливість, Мир, Ненасильство, Честь, Совість, Правда, Любов та  Добро. Тобто ті величні поняття, яким має навчати будь-яка світла віра – світогляд.
    Відповідно до Покону Рода Всевишнього, аби нести людям ці високі поняття та своїм прикладом навчати цих якостей, Всебог  поклав це призначення на варну відаючих (Волхвів). Тобто на тих людей, які понад усе люблять Бога та свій народ, і мають невичерпне прагнення пізнавати Божі Закони Прави та научати своїх побратимів та посестер цій Віді  (духовним знанням). Для того аби Відичні знання були якісно збережені та передані,  у славянському  роді Вседержитель  утвердив ланцюг учнівської наступності Радіння Свароже Вогнища Родового. Сумлінно виконуючи свій духовний обов’язок, відаючі Родового Вогнища крізь віки пронесли святий вогонь Віри і Віди Православної., Віри Рідної, Віри Славянської.
    Вже більше як понад 10 років, як ми перейшли до відкритої діяльності, і щиро даруємо світло знань і предківської мудрості українцям, білорусам, росіянам та іншим славянським та арійським родам, які потребують того. За цей час відаючі Родового Вогнища  (Волхви, Відуни, Жреці) завдяки своїм духовним вмінням, явили світу тисячі зцілень (подекуди від невиліковних хвороб). Сприяли відновленню і укріпленню сімей, душевної гармонії, здоров’я та благодаті, і це тільки початок, адже є ще багато світлих і потрібних умінь та практик, які ще не розкриті. Оскільки потрібно добре розумітись на дуже багатьох сферах життя - шлях духовного провідника РВ РПВ  не легкий але дуже почесний.
 Кожен духовний провідник РВ РПВ має знати напам’ять і чітко розбиратись у Поконі та Віровіданні (відповідно до рівня посвяти), майстерно володіти – Родосвітом, Живою, Священним Станами, Родоладом, Здравою та Триглавом. Мати писані напрацювання (книги), які сприяють ширенню Відичного Православ`я, активно і якісно вести духовно-просвітницьку діяльність, неухильно дотримуватись статуту та внутрішніх положень РВ РПВ. Тільки такий провідник завдяки рокам духовної роботи над собою, будучи Наставником з часом може стати Учителем (Волхвом). Іншого шляху немає, адже Учитель (Волхв РВ РПВ) водночас виступає - духовним цілителем, психологом, біоенерготерапевтом, екстрасенсом, провидцем, істориком, українознавцем, славянознацем і т.д. Тому сьогодні в Родовому Вогнищі багато громад, багато обрядодіїв, а кудесників, жреців, відунів, волхвів – значно менше. Нажаль, не всі обрядодії готові цілком і повністю присвятити своє життя служінню Роду Всебогу та Рідним Богам.
Та незважаючи на це, Рідна Православна Віра широко розкинула свої крила, стрімко злітаючи до вершин світу Любові і Справедливості, який ми усі разом будуємо своїми діями та молитвами. Щодень зростають ряди православних рідновірів, і збільшується кількість громад та ініціативних груп.
Все це стало можливим, завдяки твердості та непохитності Кола Волхвів  у навчанні та формуванні внутрішньої якості  духовних провідників РВ РПВ на усіх щаблях їх розвитку.
На сьогоднішній день  навчання відаючих Родового Вогнища здійснюється  у офіційно зареєстрованому вищому духовному навчальному закладі - Православній Рідновірськії Академії Віровідання (ПРАВ) та школі обрядодіїв ПРАВ.
Окрім того, усі без виключення духовні  провідники РВ РПВ  мають  проходити постійне духовне навчання з систематичною здачею іспитів та підтвердженням свого духовного чину. Також діє практика  перевірки духовної чистоти та твердості віри «Умиротворення душі».
Кожен духовний провідник РВ РПВ, якщо він дійсно служить Всевишньому Богу, а не власній гордині та амбіціям, має бути готовий піднятись до найвищих організаційних висот і опуститись до низу, щоб знову піднятись на ще вищий щабель  у духовній сходоверші. Для нього має бути вторинним, чи відбуватиметься його сходовершна (ієрархічне) зростання чи ні,  головне - вміло і вірно виконувати свої духовні обов`язки.
            Відповідно до рішення Кола Волхвів РВ РПВ, кожний істинний духовний провідник РВ РПВ  має бути готовий (а) виїхати у будь-яку країну (місто, село), аби нести величне знання Рідної Православної Віри, своїм чистим і бездоганним прикладом наснажуючи вірян до духовного зростання. Бути готовим виконати для земного та небесного Роду свій духовний обов’язок, який поставили перед ним Духовне керівництво та Вчитель. Вони самі у своєму служінні Родовому Вогнищу мають бути яскравим зразком і втіленням – послуху, діяння та научіння.
             Прикладом дії практики «Умиротворення душі» є  праведноблагий вчинок волхвів Богумира Миколаєва та Твердила ва Філатова, які  прагнучи підняти  планку духовної якості православного жреця  більше  року виступали і реклися жрецями, аби  своїм прикладом показати вірянам та відаючим, що справжній відаючий позбавлений гордині і самолюбування, він живе та діє во ім`я Рода Всевишнього, Рода Небесного і Рода Земного. Титули і звання не головне, головне - якість і чистота самовідданого духовного служіння.
В свій час, опускаючись на значно нижчий духовний рівень,  духовні отці Богумир та Твердислав  заохотили інших жреців та кудесників (обрядодіїв) РВ РПВ посилити роботу над собою та  прагнути більш якісних досягнень у практиках Відичного Православ’я - Родосвіті, Живі, Здраві, Родоладі та Триглаві.
Від себе особисто як Верховного Волхва та Кола Волхвів РВ РПВ, виношу їм за це велику вдячність і стверджую, що висока мета заради якої це було зроблено виконана – практика «Умиротворення душі» діє, та приносить свої добрі плоди. У зв’язку з цим, повідомляю православну рідновірську спільноту, що отці Богумир Миколаїв та Твердислав Філатов відновлюються у духовному чині волхвів та знову посідають належне їм місце у Колі Волхві РВ РПВ.
            Нагадуємо, на сьогоднішній день (30.08. 7518/2010) Коло Волхвів Родового Вогнища РПВ  вважає та визнає повноправними Духовними Провідниками та Наставниками, які мають право проводити усі Святі Таїнства Відичного Православ`я  (усі обряди) та духовне навчання, наступних осіб:

Жреця Богумир (Потатуєва), Жрицю Божену (Філатову), Жрицю Боговиду (Рохову), Жрицю Оріяну (Магур), Жрицю Мечиславу (Гой), Жрицю Світомиру (Оліференко), Жрицю Любаву  (Бєлокрилову), Жреця Зореслава (Бєлокрилова),  Жреця Огнеслава (Бандурко), Жреця Судимира (Басанько), Жрицю Дану (Басанько), Жреця  Ладомира (Анікієнко).

Відуна Святогора (Магура)

Вчителями (Першоволхвами) Відичного Православ’я визнаються – Верховні Волхви Володимир і Лада Куровські та Волхви Богу мир Миколаїв і Твердислав Філатов. На даний час вони єдині, які окрім усіх інших обрядів та таїнств, мають право проводити обряд посвяти у Вогнищани (Родоварту) та обряд посвяти у варну відаючих (Відагору), який дає право виступати духовним провідником РВ РПВ.

Духовне Радення в рамках «Умиротворення душі» продовжується для жреців Яровита та Ладомири Савицьких із забороною обрядодіяти, проводити духовно-просвітницьке навчання та надавати духовну і психологічну допомогу у зціленні.
Коло Волхвів РВ РПВ висловлює щиру радість та вдячність духовним провідникам за самовіддану працю. Ми благословляємо усіх новоутвердженних цим листом Провідників в духовних чинах, про що їм невдовзі будуть видані свідоцтва.
Окрім того, Коло Волхвів РВ РПВ, за поданням Вченої Ради Православної Рідновірської Академії Віровідання  (ПРАВ) відповідно до написаних монографії та дисертаційних досліджень надає духовні вчені звання  та ступені викладачам Академії ПРАВ -

професора, доктора відичного  богослів’я Ладі Куровські, доцента, кандидата відичного богослів’я Богумиру Миколаїву, кандидата відичного богослів’я Твердиславу Філатову, кандидата відичного богослів’я Божені Філатові.

Висловлюємо особливу подяку і шану за духовно-проповідницьку та організаційно-навчальну роботу:
волхву Твердиславу Філатову (нагороджується відзнакою «Перунової Доблесті»),
відуну Святогору Магуру (нагороджується відзнакою «Перунової Доблесті»),
жриці Оріяні Магур (нагороджується грамотою Подяки);
жрецю Ладомиру Анікієнку (нагороджується грамотою Подяки);
жрецю Богумиру Потатуєву(нагороджується грамотою Подяки);
Владиславі Колосовій  (цінний подарунок);
Мироладі Кузьмицькій(цінний подарунок).

Зважаючи на обсяг цього листа,  ми не перераховуємо імен та прізвищ усіх поважних  обрядодіїв,  які здали іспити і пройшли обряд Ведагори, та тих світлих осіб, які отримали благословення,  називатись «обрядодіями» на цьому етапі творення громад, але ще не пройшли належного навчання . Зазначимо лище, що обрядодії (кудесники) в РВ РПВ мають  право лише на проведення обрядів Кола Сварожого та проведення шкіл Рідної Віри.

 Духовне право Ім`янарікати, Вінчати, Ладувати, проводити поглиблене духовне навчання та усі Святі Таїнства, вони отримають, коли  складуть усі належні іспити та досягнуть духовного рівня –  Жреця Родового Вогнища Рідної Православної Віри. Після відповідної Посвяти, вони  отримують  відповідне свідоцтво завірене Колом Волхвів РВ РПВ та особисто Верховним Волхвом, що  посвідчувати їх право на проведення Святих Таїнств.

    Перед своїми духовними братами та сестрами,   Коло Волхвів стверджує, що дотримуючись звичаю обов’язкового сходження та понижування в чині духовних осіб та систематичного проведення кваліфікаційних іспитів для усіх відаючих без виключення - Родове Вогнище РПВ забезпечує найвищу духовну чистоту, праведність та знання наших провідників. Тільки завдяки цьому, ми можемо нести повну відповідальність за якість та вміння наших духовних осіб, їх гідність і честь. Саме це утверджує непохитність організаційних основ Родового Вогнища. Саме завдяки цьому, шановна рідновірська громадськість завжди має бути певна того, що в духовному стані немає «вічних» посад і недоторканих «людей», що можуть чинити кривду. Коло Волхвів завжди стоїть на сторожі того, аби кожний дійсний відаючий РВ РПВ, був справжнім знавцем своєї справи та  особистістю з великої літери. Завдяки цьому і кріпне наша свята духовна спільнота - Родове Вогнище Рідної Православної Віри.

Хай Рід Всевишній та Рідні Боги
 благословляють усіх православних рідновірів
на шляху духовного розвитку та самовдосконалення!
Верховний Волхв Відичного Православ’я
о.Володимир (Куровський)
Коло Волхвів Родового Вогнища РПВ,
Хранитель РВ РПВ о.Святогор (Магур)

 
30.08. 7518  (2010) року
 

Комментировать статьи могут только зарегистрированные пользователи. Перейти к регистрации