ВЕДА

 

 

 

 

Поделиться

 
 
 
 
 

.

 . .

.

.

.

 

 
 
 
 
 

 

 

 

.

 

 

 

 

.

.

О школе Новости Книги Фото Медиа Посетителям Контакты Ссылки Форум Карта сайта Поиск
   

 Портал славянской ведической культуры

 


Главная страница / Любомудрие / Ведающие славяне / Лев Силенко

Лев Силенко

Лев Силенко

Навчався у Кременчуцькому бібліотечному технікумі.

 

З 1940 року проходив службу у Червоній Армії. Після початку радянсько-німецької війни Силенко восени 1941 р. потрапив у німецький полон. У 1947 р. свідчив про Голодомор 1932–1933 рр. в Україні на процесі в Парижі. Навчався у Гальденберзькому університеті (Німеччина).

 

У 1953 прибув до Канади.

Проповідувати РУНВіру почав з 1964 року, 1979 року дописав книгу «Мага Віра» — священну книгу РУНВіри. «Мага Віра» — українське святе письмо, основною метою якого є реформування давньої політеїстичної віри Русів в монетеїстичну релігію сучасного зразка. Також включає в себе оригінальний погляд на історію України, описи древніх обрядів та традицій, молитви та релігійні вчення, нову філософію та світогляд.

12 травня 2008 року повернувся до України, але у вересні того ж року внаслідок несприятливих обставин був змушений виїхати за кордон.

Помер в листопаді 2008 року в Канаді.

Лев Силенко заповів поховати себе за трипільськими звичаями: щоби тіло кремували, частину праху розвіяли над однією з найвищих круч над Дніпром, а на тому місці побудували Храм Дажбожий. А іншу частину праху щоб поховати в рідному селі й на тому місці зробити могилу.

 

Лев Силе́нко родился 27 вересня 1921 года в селе Богоявленське (Ратьківка), нині с. Олександрівка, Кіровоградська обл. —  умер 25 листопада 2008, в Канаде. Засновник Рідної Української Національної Віри (РУНВіри).