Спас Богумир (около 23 000 лет до н.э.)

Боги. Пророки. Аватары. Великие Учителя человечества.

Модератор: =Wedana=

Спас Богумир (около 23 000 лет до н.э.)

Сообщение kluev vv » 24 янв 2010, 15:09

Спас Богумир

За двадцять тисяч років до настання темних часів (Ночі Сварожої), сталася велика січа та усобиця в роді земному. Повстали душі, що у кривду зійшли і запрагнули повергнути Світ Білий собі під ноги. Великого лиха та усобиця Землі завдала, по усіх усюдах позосталися сліди від страшних вибухів і потрясінь. Не було тоді верху ні за родами Славних, ні за Кривдою, але сталася велика біда: погинули у січі Поконоколінники, перервався ланцюг Радення, втратив рід земний Покон Рода Всевишнього.
Тоді стали Старотці мовити до Неба, щоб зійшли Боги у Яву розкрити мудрість свою. І зійшли Боги на Землю і побачили Великі Родителі на Русі людей добрих та чесних, що рід свій од Сокола-Рода вели. І був сей рід сміливий і мужній, до праці охочий та розумом світлий, жив він у мирі та злагоді, Старотців слухаючись, на Богів Рідних у справах своїх рівняючись.
За те, що Старотці Рідних Богів слухали і служили їм вірно, заповіти виконуючи, дали Боги людям старшого у роді – Отця Богумира. Став він Спасом – людиною, що у Яві будучи, з Богами найбільше поєднана та має у собі свідомість і сили Божеські. І дали Сварог із Ладою йому та дружині його, Славуні, вірні заповіти, мудрість Віри і Віди Православної, що урвалась від часів Старотця Мира. З цим Поконом Слав’яни могли жити завжди у мирі і злагоді, одне одного підтримуючи, Рід Славний творячи.
Виконуючи волю Богів, вклонилися Волхви-Радетелі Праотцю Богумиру і визнали його Першоволхвом у Колі своєму. За прикладом Небесних Родителів осяяв він їх світлом перст своїх – стало те Коло носіями Світла-Вогню Сварожого та охоронцями Віри-Віди Православної. Від того часу Коло Радетелів є вічною і незнищенною основою Вогнища Родового – скупи душ світлих, з Богами Рідними в один рід поєднаних.
В Прабатькові Богумирі та Праматері Славі втілились силою, знанням і любовію своєю Сварог та Лада. Треба розуміти, що це лише певні грані Вишніх Богів, а не самі Боги втілились в Богумирі і Славуні.
Дружиною Прабатька Богумира була Праматір Славуня, яка народила йому многих синів і доньок, а ті стали Поконоколінниками (засновниками) нових родів Славних, Арійського народу. В усі сторони світу розійшлися нащадки Богумира та Славуні, несучи із собою Радення Свароже.
Ще багато разів після смерти Прародителів, в скрутну годину, слов’яни нарікали дітей своїх світлими іменами, прагнучи відродити душі Спасів. І було таке, що знову стрічались Богумир зі Славунею, знову оновлювали рід. Тільки кожного разу це ставалось трішки по іншому, відповідно до місця і часу. Востаннє Богумир зі Славунею зійшлися три тьми років тому, давши початок багатьом знаним племенам слов’ян: сіверянам, древлянам, кривичам, полянам, руськоланам.
Спас Богумир правив 120 літ перебуваючи в Південному Сибіру , звідки, вже за кілька тисяч років після його смерті, наші Праотці рушили на Балкани. Своє життя Богумир поклав на те, щоб научити роди Славних родинному ладу. Вони з матінкою Славою поклали початок науці, яку ми звемо нині Родолад. Та й інакше бути не можу, бо вони були душами що несли в собі велику силу Сварога і Лади, світлоносного Небесного Подружжя.
Передавши Покон Рода Всевишнього своїм нащадкам Спас Богумир створив священну спільність Арійських, Відичних народів. Сьогодні ці народи звуть народами індоєвропейської мовної групи. Всіх нас єднає не тільки кров, а головне духовне походження. Усі разом нащадки Аріїв складають сім’ю душ, духовний рід Славних, який вшановує Єдиного і Багатопроявного Бога Богів – Рода Всевишнього.
Любовь побеждает выгоду.
Аватара пользователя
kluev vv
Администратор
 
Сообщения: 326
Зарегистрирован: 19 окт 2009, 17:08
Откуда: Сичеслав (Днепропетровск)

Вернуться в Великие Учителя ЧеловечестваКто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron