Спас Рама (около 5500 лет до н.э.)

Боги. Пророки. Аватары. Великие Учителя человечества.

Модератор: =Wedana=

Спас Рама (около 5500 лет до н.э.)

Сообщение kluev vv » 24 янв 2010, 15:13

Спас Рама

Від Дажбо до Спаса Рами минуло 3 тисячі років. В тоє врем’я жило багато родів Славних на Старих Ланах (Альт Ланах, названих греками Атлантидою). То ті землі, які нині під водами Руського (Чорного) моря сокриті. Вельми багаті та родючі були ті землі, легкою і радісною була праця праотців на Старих Ланах. Роди збагатіли та зміцніли, але прийшли часи роковані і мало статись випробування.
Близькі зміни, випробування, що невідворотно насувались на Старі Лани передрік волхв Рама (Рамин, Раман) і закликав роди Славних готуватись до рушення на північ, бо з півдня насувалась Велика Вода. Багато хто з розніжених благодатним життям не дослухались слів волхва і зостались на Альт Ланах. Їх застала лиха, страшна смерть.
Сім з половинною тисяч років тому піднялась вода в океані і через Еллінське море ринула в низовини Старих Ланів. Велике число людей, животини та тварин погинуло у тій повені. До сього часу на дні Руського (Чорного) моря похована їхня плоть, що перетворилась у сірководень.
Ті ж, що вирушили у мандри за Прабатьком Рамою прийшли на нові землі, що зі сходу на захід захищались двома дунаями (Дніпром та Дністром). І там відновили прабатьки звичай орати землі та засівати цілини. З часом з-за Стиру (Дністра), з берегів Великого Дунаю прийшли далекі родичі. Об’єднавшись роди Славних проголосили про створення (народження) Миру, нової спільноти Аріїв, а свою країну назвали Аратта. Від того часу ми й ведемо своє літочислення – 7517 років від створення Миру, або заспокоєння Матері Землі.
Землі які обжили Арії, що значить «світлороди», «благородні» їхні нащадки назвали Праславія, а нині ці землі звуться Поділлям. Відчувши силу цієї землі вони поставили багато капищ і святилищ на горах. Там же спостерігав волхв Рама за небом зоряним і осягнувши, що немає кращого дороговказу ніж нічний Див, Прабатько, у стані Священної Тиші, побачив 12 небесних чертогів, сузір’їв, які проходить Сонце-Дажбог за рік та довше.
Дружиною Спаса Рами була Праматір Ушас, що володіла здатністю передбачати майбутнє. І ось, через кілька десят років після переходу, в одному з ведінь вона побачила, що далеко на Сході є землі дуже подібні на Старі Лани. Ушас повіла про те Рамі і у Прабатька пробудились чуття до теплої Правітчизни, і він твердо вирішив повести частину свого роду туди, на Схід, куди вказала Ушас.
Здійнявши золото-синє знамено Дажбога і Дани, Рама знову оголосив родове рушення на Схід. Запряжені були вози волами сумирними і родовичі помандрували за своїм Провідником обживати нові землі. Перед мандрівкою, Праматір Ушас пророкувала, що край в який вирушають роди Славних колись відродить Русь, що хвиля за хвилею кожні тисячу років Арії будуть вирушати на Схід для того, щоб колись, в темні часи, Світло Східного краю підтримувало відродження Руси.
Любовь побеждает выгоду.
Аватара пользователя
kluev vv
Администратор
 
Сообщения: 326
Зарегистрирован: 19 окт 2009, 17:08
Откуда: Сичеслав (Днепропетровск)

Вернуться в Великие Учителя ЧеловечестваКто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron