Спас Орій (Арій) около 3000 лет до н.э.

Боги. Пророки. Аватары. Великие Учителя человечества.

Модератор: =Wedana=

Спас Орій (Арій) около 3000 лет до н.э.

Сообщение kluev vv » 24 янв 2010, 15:14

Спас Орій (Арій)
Від Спаса Рами до Прабатька Орія минуло 2 тисячі років. Він народився в землях Инських, куди вивів частину родів Славних Спас Рама. Орій є тим Спасом, який любов’ю своєю зрісся з родами Славних, а тому всяк час, коли лихо насувалось, він приходив із Неба, аби допомогти родам знову усвідомити своє Божеське походження. Волхви відають, що душа Спаса Орія прийшла з роду самого Дажбо, Орій є не тільки по духу Онук Дажбожий, він народився від крові Спаса Дажбо.
П’ять тисяч літ тому в Східному Краю зайшло сонце Віри і почалось насування Ночі Сварожої, Радення було перерване. Тоді сталася страшна січа на полі Кура. Дійсно, мовби Світовий Кур розбив Світове Яйце і бурхливі хвилі людської крови очищали Матінку Землю. Сталось тоді помутніння в душах Арїів, в родах Славних. Постав брат на брата, син на батька, небіж на дядька. Причиною цієї усобиці було змішання крові, коли Арії брали собі в дружини дів з родів Дасуїв.
Один з княжичів, син темноокої і темноволосої східнянки, підняв збурення, посваривши синів із роду Хорива Старого (Куру, Кура). За свої чорні справи Арії назвали княжича Чорним. Видаючи себе за Бога, Чорний звів роди Славних на полі Кура, де було знищено цвіт Аріїв.
Таке сталось не через всесилля Чорного, ні. То було можливе лише через нехтування Аріями Заповітами Богині Макоші. Заповітами, які навчали берегти власну кров, не затрачати її змішанням. Арії гадали, що своєю кров’ю витравлять кров Дасуїв, але сталось не так, як гадалось. І в синах Аріїв перемогла кров темнооких і темноволосих східняків. І справа не в тому, що східняки лихі від народження, ні. Немає людей темних, є кривда в душах, яка народжується кривдою в Яві. Так і сталось з праотцями в Східному Краї. Замисливши розчинити кров східняків, вони були винищені тією кров’ю. Не можна рушити багатопроявности світу, бо вона і є краса роду земного.
Прабатько Орій, як один з нащадків Хорива Старого теж був у тій битві. Зрозумівши, що темні роди перемагають, що поняття Арійської чести занепадає в Східному Краю, Орій поринув в стан священної тиші. Увійшовши у Див і пізнаючи себе Прабатько почув голос Кришеня, який вказав напрямок на Захід, звідки колись прийшли Арії. Орій побачив, що в тому краї ще непорушно бережеться Покон Рода Всевишнього. В ту саму мить Прабатько Орій почав читати Карби відання Покону Рода Всевишнього зі скрижаль Духа роду, як написав Верховний Волхв Огнь-Сварг-Володимир (Куровський): «Покон Рода Всевишнього, вічна і незбагненно велика мудрість Віри-Віди Святої, була передана Праотцю Орію Рідними Богами Прави. Говорячи про Карби відання Покону Рода Всевишнього Волхви-Радетелі застерігають нас: «А як втратимо відання суті однієї, благаймо повернення у Яву Праотця Орія». ». Відтак, Спас Орій є хранителем і носієм Покону Рода Всевишнього, найлюбішим захисником душ наших у Скупі Спасів православних.
Прабатько Орій, постійно входячи в стани священної тиші часто тримав раду з Богами. І ось сталось так, що сам Вишній Бог Сварог мовив до Спаса і велів йому рушати туди куди вказав Кришень-Хорс, слідуючи за рухом Діда Дажбога. Так, частина родів повернулась на Русь.
Поєднавши свої роди з родами Славних на Русі, Орій заснував город в середній течії Дніпра-Славути, назвавши його городом Сонця-Дажбога – Сурьяградом. Пізніше, ставши первопристольним, Сурьяград іменували ще Києградом, Києвим городом або просто Києвом. Тут до ІХ ст. хр. ери правили нащадки Орієвого старшого сина – Кия Першого чи Старого. З того часу повелося у нас, що Києвом нарікали той город де замешкували Великий Князь чи Верховний Волхв.
Спас Орій багато разів втілювався серед роду нашого, здійснюючи більші чи менші священні чини. Ось як мовить автор „Велесової книги”: „Не слухайте ворогів, які кажуть: нема у вас доблесті. Од отця Орія походимо, і той час од часу народжується серед нас”. Востаннє це сталось 4875 року від Сотворення Миру, під іменем Колодій.
Любовь побеждает выгоду.
Аватара пользователя
kluev vv
Администратор
 
Сообщения: 326
Зарегистрирован: 19 окт 2009, 17:08
Откуда: Сичеслав (Днепропетровск)

Вернуться в Великие Учителя ЧеловечестваКто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron