Спас Колодій (2642 роки тому)

Боги. Пророки. Аватары. Великие Учителя человечества.

Модератор: =Wedana=

Спас Колодій (2642 роки тому)

Сообщение kluev vv » 24 янв 2010, 15:14

Спас Колодій

Відання священної суті жертви приніс Слов’янам Спас Колодій. Він прийшов на землю 2642 роки тому. Сталась голодна весна в родах наших, і прорекли Волхви-Рахмани, що потрібна вільна самопожертва в ім’я роду. І став могутній муж, і віддав людям усе своє майно і статки. Вшановуючи подвиг Велетня Духу, весь рід приніс усе найкраще, що було у вогнищан, і влаштували величезну Святу Братчину .
І була вона багата жиром та маслом. Як стала пізня година, зійшов муж на гору, і вставив у землю спис із колесом на вершку. Колодій сам підніс смолоскипа собі до ніг. Колесо було знаком того, що він зрушує річне коло і пришвидшує прихід тепла. Бачачи таку велику жертву в ім’я свого роду, Боги витворили дуже швидку весну по всій Слав’янщині.
Деякі вчені вважають, що рештки Колодія було знайдено археологами у 1953 р. біля с. Пожарна Балка на Полтавщині. Але православним рідновірам відоме й інше. Щоб утвердити наш рід і показати, що у сум’ятиці віків усім нам слід думати про вічне, Спас Колодій проявив свій лик з давнини. І проявився він у древньому Храмі села Міжгір’я на Поділлі.
Лик Колодія у Сонці проявився в 6254 (746 хр. ери) р. У 18 столітті хр. ери, коли там отаборились монахи, вони навколо лика написали ім`я, Ісус Христос. Сьогодні Церква огородила це місце, збудували свій Храм, і моляться до нашого Спаса Колодія, називаючи його Ісусом Христом. В радянський час, лик стирали залізними щітками, змивали, видряпували щітками, кирками, але він з`являвся знову і знову.
Як мовлять скази, Волхви прийшли в Міжгір’я зі Сходу Світів, їх було вісімнадцятеро, найстаршому тоді виповнилось 86 років, а наймолодшому 61 рік. Датою повстання Храму вважається – 6201 (693 хр. ери) р., він був висічений у скалі та вкритий деревом у середині.
Прагнучи проявити лик останнього на той час Спаса, Волхви висікли місце на стіні, де він мав проявитись і молились Богам, аби це сталось. І дійсно, у 6254 році сталося Святе Диво, на весні на цьому вибитому місці проявився образ, образ, на якому Спас Колодій показав свій лик, лик із закритими очима.
Колодій розплющує очі і дивиться лише на праведників, духовно чистих людей, які довго моляться у Храмі. А ще є переказ, коли багато людей разом згадають Його, коли повстануть Рідні Храми, і прокинеться народ після страшного свого сну-забуття, коли піднімуться понівечені святині, лише тоді Батько Колодій відкриє очі назавжди.
Змістом самопожертви Колодія було навчити і нагадати родам Славних, що жертва то спосіб спілкування з Богами, встановлення зв’язку з ними. Спас встановив такі жертви:
- ті що передаються через згодовування священним тваринам;
- ті що передаються через воду;
- ті що передаються через вогонь.
Пожертвування це не просто передання дарів у Сваргу, це повне ототожнення себе з жертвою, що є станом єднання з Богами. Слов'янин в момент жертвопринесення перетворюється на сокола, який лине в небеса. Відбувається священне єднання роду земного з Родом Небесним, відновлюється єдність втрачена після закінчення Ранку Сварожого. Інакше кажучи, Спас Колодій пояснив, що жертвопринесення яке здійснює людина, це дія рівна тій коли Боги одаровують Землю своїми благами.
Потік сили, якою наповнюється пожертва, повертається до людини сторицею. Тому, значення має не стільки кількість і багатство пожертви, як стан повного єднання людини і Бога, який відбувається під час жертвування.Коли людина зрікаеться сама себе, заради допомоги людям, вона перестае бути людину і стае Богом для своїх нащадків.
Самопожертва це дія, яку здатна зробити тільки Велика Душа і тільки добровільно, ця жертва здійснюється тоді коли рід потребує зрушення, глибинного самоусвідомлення. Нажаль слов’яни нині знають тільки про самопожертву галилиянського Спаса Суса (Ісуса Христоса) який відавсебе у жертву аби порятувати свій рід який перебував на той час у Палестині. Тож згадаймо нині не лише про Спасів, але про сотні і тисячі вояків, козаків, князів, волхвів і рахманів які відали свое життя аби утвердити і піднести життя свого народу, нині вони у Богові, а Бог в них. Вічна їм пам’ять, вічна їм слава!
Любовь побеждает выгоду.
Аватара пользователя
kluev vv
Администратор
 
Сообщения: 326
Зарегистрирован: 19 окт 2009, 17:08
Откуда: Сичеслав (Днепропетровск)

Вернуться в Великие Учителя ЧеловечестваКто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron